Laboratorium

Witamy w laboratorium badania jakości miodu!

Celem działania laboratorium jest badanie i monitorowanie jakości produktów pszczelich dostarczanych na rynek. Cele te realizowane są poprzez:

  • wykonywanie usług dla Klienta w sposób rzetelny, bezstronny, niezależny, zgodny z dobrą praktyką laboratoryjną oraz z zapewnieniem ochrony poufnych informacji o Klientach i ochrony praw ich własności;
  • przeprowadzanie badań zgodnie z obowiązującymi metodami gwarantującymi rzetelność i wysoką jakość wyników badań, a także zgodnie z wymaganiami Klientów.

Nasze laboratorium zostało wyposażone w nowoczesną aparaturę pomiarową co zapewnia wiarygodność, dokładność i precyzyjność uzyskanych wyników badań.

Mając świadomość, że poziom usług oraz zadowolenie naszych Klientów zależy od kompetencji pracowników Laboratorium, zapewniamy możliwość stałego podnoszenia ich kwalifikacji oraz stworzenie warunków do tego, aby pracownicy mieli satysfakcję z wykonywanej pracy.

Zakres usług

Laboratorium Badania Jakości Miodów działające przy firmie Pasieka Kujawska Apicom proponuje szeroki wachlarz usług z zakresu analiz miodu. 

  • Oznaczenie podstawowego składu chemicznego miodu;
  • Określenie naturalności i czystości produktów pszczelich;
  • Określenie odmian miodów na podstawie badań organoleptycznych, analizy pyłkowej miodu i badań fizykochemicznych.

Cennik i rodzaj wykonywanych badań ważny do dnia 31-12-2015r.:

Minimalna wielkość próbki – 200g (na wszystkie oznaczenia)

Pobierz zlecenie badania


strzałka do góry
Ładuję stronę ...